Ayakta tedavi için en iyi hastane yatakları

Ayakta tedavi için en iyi hastane yatakları

By admin 0 Comment September 30, 2019

Ayakta tedavi için en iyi hastane yatakları

Doktorlar tipik olarak hastalara ameliyatlarının evlerinin rahatı içinde yaşamalarını önerir. Örneğin, diz veya kalça protezi ameliyatları için ameliyat sonrası hastalar kare metre kendi evlerinde rehabilite önerdi. Evdeki iyileşme, tapu hastane yataklarını kastetmek zorunda değildir ve sırt sırtı yatağına geri dönmek zorunda değildir. Gerçekte, doktorlar genellikle eski uyku düzenlemeleri ile iyileşmeyi önermezler.

Evler için tek kişilik bir yatak standart bir uyku konfigürasyonundan daha yüksek iyileşmeyi nasıl teşvik eder?
Belirli bir süre boyunca bir yatak sırasında tutulan hastalar için, ölçülen basınç ölçüsü insidansını durdurmak için tipik olarak pozisyonları değiştirmek için ilham alındı. Kötü muamele ayarlı yataklar güvenlik sağlar ve yerleştirme sırasında hastanın yaralanmasını en aza indirir. Hastalar rahat hisseder ve histeriyi hafifletir. Ek olarak daha hızlı kurtarma için yerleştirme yardımı.

Evde yapılan tüm iyileşmelerin günlük hemşirelik bakımına ihtiyacı olmasa da, birkaç durumda hastanın iyileşmesini gözlemlemek için bir dikkat personeline ihtiyaç duyulur. Hemşireler ve bakıcılar için, ayarlanabilir yatak, hasta pozisyonunun sürekli olarak değiştirilmesi, daha az çalışılması, vücuda daha az yaralanma ve sonuçta daha az ağrı gerektirmesi nedeniyle yararlı bir gizmo olabilir. Hastanın ortak yüksek, menteşeli pozisyonda olması nedeniyle, bir kişi bu işi üstlenecek ve böylece ekstra sağlık harcamalarını azaltacaktır.

Ambulant hastalar için, masaj seçenekleri ve yüksek yapılandırma kare hızlı iyileşme için paha biçilmez ölçer. Evler için yapılan bu Hasta yatağı yapılan masajlar kas gerginliğini azaltır ve kanın damarlardan ve atardamarlardan akmasını sağlar. Dizlerdeki hafif eğim ve menteşeli pozisyonda şişlik rahatlar. Yataktan temin etmek, yataktan kalkma gerekliliğini azaltan dik pozisyon nedeniyle günlük yataktan daha fazla bir uzmanlıktır. Hastalar sırtlarında ekstra gerginlik sallamamaları için öne doğru kayarlar.

İdeal yatağınızı bulun!
Bugünlerde piyasadaki sayısız yatak seçeneği ile bireysel ihtiyaçlara en iyi şekilde uyan en basitini fark ediyor musunuz? Adjust yataklarından yapılan bu 3 yatak, bugünlerde piyasadaki popüler yatakları düşünerek ölçüyor. Her biri en önde gelen müşteri alışverişine bile uyacak çeşitli seçenekler sunar.

Leggett ve Platt S-Cape: Leggett ve Platt S-Cape ayarlanabilir karyola üzerinde kaçış! S-Cape, ABD’deki 1 numaralı yatağın ilgi çekici ve birçok seçeneği nedeniyle. Bu yatak, ev sahiplerine gerginliği kolaylaştırmak için rahatlatıcı masajlar sağlar. İkiz tam vücut masajı, mükemmel dalga hareketi sayesinde sertliği eritir. Duvara sarılma özelliği, işgalciyi eğimli pozisyonuna çekerken, gece çekimlerinden uzak tutmamalarını sağlar. Ayrıca standart uyku pozisyonuna geri dönmek isteyenler için bir bit düz düğme içerir.

Leggett ve Platt Pro-Motion: Birkaç kafa karıştırıcı seçenek birinin fincan çayı değilse, Leggett ve Platt’ın başka bir muhteşem olasılığı vardır. Pro-Motion yatağı, gereksiz fırfırlar değil, ortak ayarlanabilir yatağın tüm konforuna sahiptir. En sevdiğiniz pozisyonları önceden belirleyin ve ideal pozisyonda gözlem TV’sine bakın. Sıfır yerçekimi pozisyonunda uyumaya çalışın ve hayatınızın en basit uykusunu alın.

Reverie Deluxe Yatak: Reverie Deluxe yatak, ayarlanabilir alandır ve tam alan otomasyon kabiliyetine sahiptir. İTunes’dan temin edilebilen, ortak Apple for Apple ürünü ile kontrol edilebilecek özel elektronik için kare ölçülü fişlere takılır. Uygulama ayrıca, Reverie Deluxe üzerindeki işlevsellik yelpazesini yönetmeye hazırdır. Rehabilitasyon sırasında kendinizi şımartın, bu yatağı tamamen makine odaklı bir oda uzmanlığı için yapın.

Artan talepler ve doğrulanmış sağlık koşulları ile hastane yatakları şu anda ev kullanımı için elde edilebilecek ölçülere sahip. Ameliyat sonrası iyileşme boyunca ayarlanabilir yatağa ortak yatırım yapmak, bir kez bile tam iyileşme sağladığı avantajların bir sonucu olarak akıllıca bir çağrı olabilir. Evde kullanım için bir Hasta yatağı satın aldıktan sonra bu inceleme kılavuzunun farkında olun, ancak ideal ayarlanabilir uyku yanıtınızı bulmak için bir mediko ile konuşun.

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *